Andělé

O hračky se jménem na přání je velký zájem, dobu vyhotovení jsem musela protáhnout ze 3 dní na 1 týden. Snažím se králíčky vyšívat obratem a obvykle je stíhám odesílat do 3 dnů. Občas mám lehčí množstevní zásek, ale dělám co můžu. Proto také trochu vázne tvorba novinek. Na stole mám teď rozpracovaných vícero věcí. Andělíčci mi ale nedali spát a první jsem dotáhla do finiše. 

IMG_7042


Tenhle Mrňousek je určen výhradně pro křestní událost, proto má na bříšku motiv rozkvetlého srdce a bílé holubice, symbol Ducha Svatého.

IMG_7067


Zadní strana křidélek nabízí prostor pro výšivku: jméno a datum křtu, příp. další kratší zprávy. Záleží na vás, co byste rádi svým maličkým na křídlech zanechali za vzkaz... A všimli jste si toho nenápadného prošití křídel do tvaru kříže? Můj nápad, který mi udělal malou radost.

 

 

*

Moji andělé posledních dní:

p1_1


Tyhle dvě knížky mě zasáhly u srdce. Patera Kubíčka jsem osobně nepoznala, ačkoliv na sklonku 80.let pobýval krátce na faře v Raspenavě, kde jsem vyrůstala. Obě knížky stojí za přečtení, ať se nacházíte v jakékoliv fázi svého života.

Zpět do obchodu