Chůze proti větru

Jaké to je jít proti větru? Někdy hezké... je v tom kus dobrodružství a obrovské energie...ale když ten protivítr trvá více let? Člověka to může lehce zlomit...Zbývá čas a energie na plánování? Na život? Mně moc nezbýval, aspoň podle mého vnitřního pnutí. 

A přesto děkuji životu za vše, co mi dal a vzal. Za ztrátu sluchu, za všechny odřeknuté výzvy, za všechna vzácná přátelství, která mi přivál. Přišla ze stran, ze kterých bych se nenadála. A život není o tom, lákat do svých tenat druhé, ale velkoryse rozhrnovat sítě pro druhé a ukázat jim, že tady je život, který stojí za to žít... Děkuji všem za tak obrovskou vlnu solidarity a podpory … jsem vaším dlužníkem. Mohu to vyvážit pouze svou kreativitou a svým poctivým přístupem k výtvarničině a podnikání. Snad vás nezklamu... Baví mě být dobrou výtvarnicí a snažit se být lepší podnikatelkou. Není to samozřejmost. Díky, že jste se mnou.

IMG_9682

 

Já, malá podnikatelka, která neztratila víru v Bohu, v sebe a v dobro v druhých lidech.

P.S, Pilně se učím, jak s menším úsilím vyvolat větší příliv vln. 

https://maminkaroku.maminka.cz/soutez/maminkaroku/2019/profil/315/marie

Tahle soutěž mi totiž dala víc, než se může zdát. Vědomí, že někomu na mně záleží. Že mi fandí natolik, že obětuje kus svého času, aby mohl třeba postnout obrázek s popiskem (více později, protože to stojí za to). Že mi prostě a jednoduše věří. Děkuji.