Do roka a do dne!

Pamatujete na hlasovací maraton kolem Maminky roku 2019? Já se tomu ještě teď musím smát, bylo to neuvěřitelné. Já, malá podnikatelka, jsem především vaší zásluhou nejen postoupila do finále, ale nakonec i převzala ono pomyslné zlaté žezlo.

Uběhl rok a je tu opět další ročník, který dnes večer jedné ze soutěžících maminek předá toto žezlo. Vzhledem ke covidové situaci bude slavnostní vyhlášení probíhat velmi netradičně a můžete ho sledovat na televizním kanálu MALL.CZ

 ZDE. 

Podrobnosti k hlasování i celé soutěži najdete na stránkách časopisu Maminka.

Co mi ten rok dal? Kromě pár kilo navíc a hromady vlasů mi především narovnal pochroumané sebevědomí a sebedůvěru, protože bez ní se cokoliv (mateřství, vztahy, práce) buduje velmi ztěžka.

Profesně mi nesmírně pomohlo vedení Dominky Špačkové, která mi pomohla lépe rozumět své práci, svým limitům, které mám hodně specifické (4 děti, samoživitelka, hluchota).

Šílená situace kolem covidových lockdownů mě paradoxně dotlačila k pracovně zajímavějším rozhodnutím a já jsem za to nesmírně vděčná. Objevila jsem svoji silnou stránku v panenkách a strašně moc se těším, až budu moci tuto zdatnost rozvinout více v příštím roce. Těšte se se mnou! 

IMG_6535

IMG_5206

IMG_5706

IMG_7786

IMG_5193

IMG_6515

IMG_2417

panenky8