Hoď to na záda!

Dcera si přála vak na záda. Na výlet, na tenisky. Tak jsem jí ho ušila. Pár týdnů jsme ho testovali a když odolal všemu tahání a povalování pod stolem a praní v pračce, pustila jsem se do práce a našila vlastní vzory pro Břichopase=Broditu. Motiv kruhu, jak jsem ho použila u muchláčků, se mi natolik zalíbil, že jsem ho použila i zde. A první várka batohových vaků s něžnou výšivkou se rozletěla po Čechách...:)


Rozměr vaku je klasický 34x47cm, hodí se pro teenegery a drobnější dospěláky. Pro malé děti chystám menší rozměr s dětskými motivy a pro ty s výškou nad 170cm zase velikost L.

 

Dolní část vaku je ušitá z textilní kůže pro větší pevnost i eleganci. Zamilovala jsem se do stříbrné koženky, která v kombinaci černého plátna vypadá skvěle.Konečně mám dost místa pro svoje výšivky:) Aktuální nabídka v eshopu zde.


A kam s drobnými mincemi, aby se dětem nekutálely po celém batohu? Třeba do měkoučkých peněženek. V dětství mě to luskací zapínání fascinovalo. Tak tady mám pár mincovek pro naše malé výletníky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu