Maminka roku ... jsme tam!

A záměrně říkám MY, protože tohle byla především vaše práce. V semifinálovém kole soutěže Maminka roku, kterou pořádá časopis Maminka, jste mě vynesly na úplný vrchol. Když jsem na začátku viděla, v jaké společnosti velkých hráček se nacházím, byla jsem zvědavá na průběh, ale to, co se začalo dít ve druhé půlce dvouměsíčního hlasovacího maratonu, mnohonásobně předčilo mé očekávání.

66640110_2855833647823701_5591502744524423168_n

V čase hlasovacího kolotoče samovolně a bez mého přičinění vzniklo několik hlasovacích gangů, o nichž jsem neměla ani potuchy. A to ani nemluvím o množství jednotlivců, kteří mě podporovali jen tak na vlastní pěst... moc jim tímto DĚKUJI. Nesmírně oceňuji, jak byl tento hlasovací kolotoč pojatý: jako nový druh rozverné zábavy. Disciplinovanost všech členů byla neuvěřitelná, ale humor, poctivost a nadhled, který tomu dali, mě zahřál u srdce nejvíce. Parta žen a mužů, které se semknuly na mou podporu, to je moje největší vítězství. Možná se to bude zdát divné, ale pro někoho, kdo dlouhé roky žil s tím, že je totální loser, to má cenu zlata. 

 

A tohle patří do kategorie Nechám si to zarámovat  :D.

Velmi brzy totiž v jedné facebookové skupince propukla honba za kulaťáky a esteticky zajímavými čísly. A ten smutek, když to uteklo...!

 

Clipboard06

Clipboard1958

 

6057

Clipboard13

 

A když padlo číslo 44444, spustilo se nefalšované kšeftaření s čísly...

41

Ke konci vznikla nenaplnitelná poptávka po kočičím pozadí a tak se hledala náhrada …

54  55   4753

5659

5261

5062


Hlasovalo se z nejrůznějších světových stran, od vody, z čekáren, z cest.

Clipboard3142 

Clipboard3240

38

37 

 

A tak se mi to líbilo. Poctivě, s humorem, s nadšením.

Co mi ty dva měsíce daly?

Především posílily mou sebedůvěru v tom, že někomu cizímu na mém příběhu natolik záleží, že je ochotný věnovat mi hromadu svého osobního času, aby mi poslal hlas. 

To, co se mi doposavad podařilo vybudovat, cítím jako podnikatelský začátek. Čtyři roky na mateřské byly o přežití, překážek na cestě bylo tolik a mnohdy tak závažné, že jiné budovatelské tempo nepřicházelo v úvahu... Poslední 2 měsíce mě utvrdily v tom, že jsem na dobré cestě, že moje úsilí má smysl. Do cesty mi začali vstupovat lidé, kteří mi nabídli nezištnou pomoc. Pro samoživu je to pomoc dvojnásobná.

Jsem nesmírně ráda, že se můj výšivkový svět zviditelnil. V tuto chvíli mám jasnou představu, kam směřovat Broditu, jak práci profesionalizovat a to mě naplňuje vděčností ke všem, kteří mi v tom tak obrovsky pomohli. Nikdy vám nepřestanu být vděčná. Díky!! 

A co dál? 

Samotná soutěž pokračuje. Proběhne ještě finálové kolo, o kterém vás budu dál informovat. O veselé historky z natáčení patrně nebude nouze. Těším se. 

https://www.maminka.cz/tema/maminka-roku-2019

https://maminkaroku.maminka.cz/