Termín odeslání objednávek se může v tyto dny prodloužit! Spěcháte-li, prosím napište mi. Děkuji.

Novoroční

Uplynulý rok byl neskutečný. Zkusila jsem si toho strašně moc jak ve vývoji různých produktů, tak podzimním finišem po boku časopisu Maminka a neuvěřitelným vítězstvím v celé soutěži konče. Podařilo se mi sama vystavět slušné webovky a v podnikání udělat velký krok kupředu. Vítr do plachet mi neustále dodává moje nepostradatelná sestra Pavla.

Po všech zkušenostech jsem se rozhodla netříštit své síly a zaměřit se hlavně na hračky, ve kterých mám dlouholeté bohaté zkušenosti, kterým nejlépe rozumím a jsem v nich nejkreativnější. Dosavadní dětský program jsem už nyní osekala o nejrůznější doplňky, kterým jsem propadla z nadšení k výšivce. Nenajdete tedy u mne už velké kousky jako byla hnízdečka, módní doplňky (kabelky, mincovky) nebo doplňky do dětského pokoje. Kuchyňský design si ale ponechám, máte ho rádi/y a navíc ho upravím do navazujících kolekcí.

Na co se ještě můžete těšit v roce 2020?
Na hračky pro nejmenší děti, jejichž řady budu pravidelně rozšiřovat (děti ne, hračky).

Na panenky. Zde chystám jednu úplnou novinku, panenku pro starší holčičky, panenku oblékací. Kdo jste zvědaví, sledujte mne na Instagramu, kde jsem nejčilejší a kam vkládám i fotky z pracovního procesu.

IMG_5322


Na textilní pohádky. Mluvím o nich s přestávkami delší dobu, ale vzhledem k neskutečné pracnosti je nemíním urychlit. Bude to hezké, těšte se!

IMG_5326


Také jsem si dala jediné silvestrovské předsevzetí s hračkovým blogem. Posledních pár let jsem ho nezvládala opečovávat s pravidelností, kterou by si zasloužil, ale je stále velmi navštěvován i ze zahraničí, proto mu tento rok chystám vlít novou mízu do žil. Po 9 letech nepravidelného postování má na kontě téměř 600 hračkářů z celého světa!! To mi přijde naprosto úžasné: 600 unikátních autorů... Největší radost mi působí, když objevím autora na začátku jeho cesty a mohu sledovat jeho další směřování a proměny. Občas si říkám, že mě po tolika letech už nemůže nic překvapit, ale naštěstí JO. Lidská kreativita je nejúžasnější nástroj.

V dílně jsem přidala další regály a začala s čistým stolem. Budu ho potřebovat.

IMG_5303


Děkuji všem, kdo mi zachovávají přízeň, kdo se nezlobí, když obratem neodepíšu, kdo svou trpělivost překlápí do laskavých rovin... kdo mě i překvapí a zbaví slov. Třeba krabicemi plnými věcmi pro mé dcery. Nebo vřelými dopisy. 

kamínek od jedné milé zákaznice

(kamínek od jedné milé zákaznice)
               

Díky!!!

Zpět do obchodu