Termín odeslání objednávek se může v tyto dny prodloužit! Spěcháte-li, prosím napište mi. Děkuji.

Pro vášnivé kulináře

Na konci ledna jsem dovzorovala andělíčky, ale zároveň jsem měla rozpracované další výšivky. Nemůžu se té vyšívačky dost nabažit a prostě jsem si musela našít další motivy. Na hračky se mi nevešly, tak přišly na řadu chňapky a zástěry.

IMG_7628


Trvalo několik týdnů, než se navyšily v menším množství, ale jsou na světě a pouštím je dál.


Všechny výšivky podkládám speciálním papírem, který jde hezky odtrhnout, ale poté je třeba ještě výšivku začistit. Čím je drobnější a složitější, tím to zabere více času a je to piplačka. Pro představu: za jeden pracovní den si vyrobím maximálně 10 složitých výšivek. Za prvé trvá, než se samotná výšivka vyšije, protože má hodně automatických odstřihů a také se často přetrhne nit a tím se celý proces značně zdrží, a za druhé pak její úprava k dalšímu šití taky zabere nějaký ten čas (vytrhat papír, zastřihnout nitky a vyžehlit). 

IMG_7993


Moje nejstarší dcera je ve věku, kdy miluje černou a hashtagy, tak jsem si pro ni připravila jednu speciální. Třeba ji tahle zástěra naláká k plotně :) A protože takových dcer běhá kolem mě víc, pouštím tento nápad také do světa: můžete využít nabídky k vyšití jména a dopřát své vlastní dceři cool zástěru.

IMG_7879

Zpět do obchodu