Termín odeslání objednávek se může v tyto dny prodloužit! Spěcháte-li, prosím napište mi. Děkuji.

Vyšívaný butik

Před 2 měsíci jsem slavnostně otevřela svůj druhý web, na kterém jsem představila své ručně vyšívané panenky a bytosti. Moje srdeční záležitost. Věci, které vznikaly v čase, kdy bylo volněji anebo tvořivý přetlak. Často experimenty, za kterými stojí hromady nezaplatitelného času, ale pro mne času výjimečného, protože rozjímavého a poslouchacího. Času, kdy vyšívačka nebořila svým hlukem dílnu a já si dopřávala odpočinkové audio příběhy.

IMG_5998


Jak se mi původně zdála tato moje tvorba jiná než miminkovská, dospěla jsem nakonec k zajímavému zjištění: to, co vzniká u mne na okraji, je můj skutečný střed a můj vnitřní vesmír, bez kterého by nemohly vznikat ostatní věci ani hračky pro miminka. A nejde je úplně od sebe oddělit.


IMG_8653

 

Po dvou měsících zkušebního provozu jsem zjistila, že víc než v dílně u milovaného stroje sedím u počítače a obstarávám agendu na několika frontách. K tomu se přidaly i zdvojené platby za weby a služby a tak jsem se rozhodla soustředit vše pod jednu střechu. Bude to komfortní jak pro vás, tak pro mne. Od nynějška tedy naleznete vše zde, na tomto eshopu. Můžete vybírat hračky pro miminka i dekorace pro své blízké. 

 

IMG_2980


Artové panenky jsou originály se vším všudy. Jsou to sběratelské kousky, kterých za svůj vytížený život nestihnu našít mnoho, ale které mi činí velké potěšení a věřím, že i jejich majitelům přinesou dobrou energii do jejich domovů.

IMG_7848

 

Veškerou svou aktivitu na sítích nyní soustředím na Facebook nebo Instagram. Tam si vás budu hýčkat a nosit vám novinky skoro každý den :) 


srdce2

 

IMG_3802

 

P.S.

Co mi pomohlo v rozhodování? Třeba to pomůže i jiným malým prodejcům, tak předávám dál: článek u Madly Čevelové, která mi pomáhala vybrat nové jméno pro značku.

Zpět do obchodu