Hnízdo - Šedý vlk

Značka: Brodita
1 390 Kč / ks
skladem

Hnízdečko navodí miminkům pocit bezpečí při usínání, měkké mantinely nahradí útulný miniprostor v mámině bříšku. Vhodné pro miminko 0 - 6 měsíců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktický doplněk, který svou konstrukcí navodí pocit bezpečí a pohodlí při spánku novorozeně. Miminko je obklopené měkkými mantinely, které mu znemožňují odkulení z prostoru, určenému ke spánku. Proto se s oblibou hnízda používají do postýlky nebo jako náhrada cestovní postýlky, miminko tak usíná obklopené známým prostředím. Velikost je vhodná pro děti cca do 4-6 měsíců, záleží na velikosti kojence. 

Nová vychytávka! Ochranný pruh, který zakrývá utahovací tkalouny a slouží tak k většímu komfortu hnízdečka. 

Hnízdo je šité ze 100% bavlny s atesty pro děti do 3 let, spodní díl je z tmavě šedého flízu tzv. minky, které je velmi příjemné, hřejivé a měkoučké. Hnízdečko můžete použít oboustranně, chlupaté minky zahřeje při větším chladu.

Boky jsou plněné dutým silanizovaným vláknem, středová část je podšitá dvojitou vrstvou rouna, pevně všitého, aby se při praní neposunulo. Obvod je stažený šitým bavlněným tkalounem a je možné ho podle potřeb uvolnit a zvětšit tak vnitřní prostor.

Na středové části je autorská výšivka rozkvetlého věnečku.

Hnízdečko lze prát max. na 30°C, bavlněnou část lze je lehce přežehlit žehličkou s napařováním, minky rozhodně nežehlit.

Rozměry v rozvinutém stavu: 100x75 cm, ležící plocha 40x65 cm

 

Hnízdo je součástí kolekce Šedý vlk, můžete je doplnit o další produkty:

Deky    

IMG_4021

 
Mrňousek                                          Muchláček

vlkm              IMG_4119

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnízdečka
Záruka: 2 roky