Jak na hračku KURZ

Neohodnoceno

PŘIPRAVUJI !!

Vyrábíte hand made hračky a chtěli byste je začít prodávat? Nevíte, z kterého konce začít a jaké jsou povinnosti spojené s prodejem hraček? Přidejte se do mého kurzu, ve kterém mám shrnuté 20leté zkušenosti z oblasti tvorby a prodeje hraček. 

 

  • Momentálně nedostupné
0 Kč / ks
Kategorie: KURZY
 

Co je hračka?

Pokud vyrábíte hračky a chcete je nabídnout k dalšímu prodeji, byť příležitostnému, je třeba dodržovat několik zásad. Seznámím vás se základními kroky, které jsou potřeba k tomu, abyste hračky měli bezpečné z pohledu dítěte i z českých závazných norem. Certifikace hraček je jedna ze základních povinností všech prodejců hraček. Nevíte, jak na ně? Seznámím vás s postupem certifikace.

Podnikatelské minimum

Co vše je potřeba k tomu, abyste svůj koníček překlopili do fungujícího podnikání? Dám vám tipy, jak si práci nastavit a důležité kontakty na profesionály, kteří vás mohou odborně hlouběji doprovázet. Kontakty jsou ve sféře byznysu placeny zlatem! :)
Poradím vám, jak si spočítat cenu, abyste neprodělali, bez čeho se ani v začátcích podnikání neobejdete a kde naopak můžete ušetřit. 
Seznámím vás s on-lineovými záludnostmi a jak se v nich neztratit, abyste neprodělaly majlant.

Kde a jak prodávat své hračky

Přehled možností, kde lze handmade hračky nabízet k prodeji a jaká jsou jejich specifika. Jak se připravit na první jarmark nebo jak a kde si založit on-line obchůdek. 

Kde brát inspiraci

Pár slov o inspiraci. Kde je hranice inspirace a pouhého kopírování, jak pracovat s inspiračními zdroji a jak se vydat po své vlastní cestě. Mám pro vás připraveno několik konkrétních ukázek, inspirační zdroje z české a zahraniční tvorby a také tipy k radostnému sebevzdělávání.  

vyroba3

 

 

Hračky pro děti navrhuji a šiji 20 let. Začínala jsem v době, kdy Pinterest ani Instagram neexistoval (2002), internetové obchodování bylo stále v plenkách, inspirace a oborové znalosti se hledaly zdlouhavě po knihovnách a archivech. Na veletrzích a hračkářských přehlídkách bylo možné setkat se s legendami české hračkářské školy a s odborníky, kteří hračkářské práci zasvětili celý život. Většinu svého nočního času jsem věnovala sebevzdělávání, protože tato práce pro děti mi přišla smysluplná a zároveň zábavná.

Nechť jsou vám sdílené zkušenosti ku prospěchu!