Akce

Jak na hračku E-BOOK

Manuál pro každého, kdo vyrábí hand made hračky a chtěl by je začít prodávat. 

  • Momentálně nedostupné
490 Kč / ks
Kategorie: KURZY
 

Tento manuál přehledně zpracovává témata, která jsem probírala v uplynulém online kurzu na Facebooku. Velmi zhuštěné a potřebné informace, které vám usnadní vstup do podnikatelských vod. 

Co je hračka?

Pokud vyrábíte hračky a chcete je nabídnout k dalšímu prodeji, byť příležitostnému, je třeba dodržovat několik zásad. Seznámím vás se základními kroky, které jsou potřeba k tomu, abyste hračky měly bezpečné z pohledu dítěte i z českých závazných norem. 

Jak je potřeba hračku označit, kde si nechat vyrobit etikety, co obnáší proces certifikace. Provedu vás jednotlivými fázemi, v ebooku najdete důležité kontakty i ukázku žádosti o atestaci hraček.

V tomto dokumentu shromažďuji všechny své zkušenosti z oboru hračky, kterému se profesně věnuji od roku 2002. 

Bonus :

Podnikatelské minimum

Co vše je potřeba k tomu, abyste svůj koníček překlopili do fungujícího podnikání. Dám vám tipy, jak si práci nastavit a důležité kontakty na profesionály, kteří vás mohou odborně hlouběji doprovázet. Kontakty jsou ve sféře byznysu placeny zlatem! :) Poradím vám, jak si spočítat cenu, abyste neprodělali, bez čeho se ani v začátcích podnikání neobejdete a kde naopak můžete ušetřit. Seznámím vás s on-lineovými záludnostmi a jak se v nich neztratit, abyste neprodělaly majlant.

Kde a jak prodávat své hračky

Přehled možností, kde lze handmade hračky nabízet k prodeji a jaká jsou jejich specifika. Jak se připravit na první jarmark nebo jak a kde si založit on-line obchůdek. 

Kde brát inspiraci

Pár slov o inspiraci. Kde je hranice inspirace a pouhého kopírování, jak pracovat s inspiračními zdroji a jak se vydat po své vlastní cestě. Mám pro vás připraveno několik konkrétních ukázek, inspirační zdroje z české a zahraniční tvorby a také tipy k radostnému sebevzdělávání.  

vyroba3

 

 

Hračky pro děti navrhuji a šiji 20 let. Začínala jsem v době, kdy Pinterest neexistoval (2002), internet byl stále v plenkách, inspirace a oborové znalosti se hledaly zdlouhavě po knihovnách a archivech. Na veletrzích a hračkářských přehlídkách bylo možné setkat se s legendami české hračkářské školy a s odborníky, kteří hračkářské práci zasvětili celý život. Většinu svého nočního času jsem věnovala sebevzdělávání, protože tato práce pro děti mi přišla smysluplná a zároveň zábavná. Nechť jsou vám sdílené zkušenosti ku prospěchu!