Jak na hračku E-BOOK

Manuál pro každého, kdo vyrábí hand made hračky a chtěl by je začít prodávat. 

  • skladem
490 Kč / ks
Kategorie: KURZY
 

Tento manuál přehledně zpracovává témata, která jsem probírala v uplynulém online kurzu na Facebooku. Velmi zhuštěné a potřebné informace, které vám usnadní vstup do podnikatelských vod. 

Co je hračka?

Pokud vyrábíte hračky a chcete je nabídnout k dalšímu prodeji, byť příležitostnému, je třeba dodržovat několik zásad. Seznámím vás se základními kroky, které jsou potřeba k tomu, abyste hračky měly bezpečné z pohledu dítěte i z českých závazných norem. 

  • podrobně, co obnáší proces certifikace
  • jak je nutné hračku označit, co vše napsat na visačku nebo blistr
  • jak na etikety
  • jak je to s označením "dekorace" a "nevhodné pro malé děti"


Provedu vás jednotlivými fázemi certifikačního procesu, v ebooku najdete důležité kontakty i ukázku žádosti o atestaci hraček.

V tomto dokumentu shromažďuji všechny své zkušenosti z oboru hračky, kterému se profesně věnuji od roku 2002. 

Po zaplacení vám e-knihu pošlu na váš email.


 

vyroba3

 

 

Hračky pro děti navrhuji a šiji 20 let. Začínala jsem v době, kdy Pinterest neexistoval (2002), internet byl stále v plenkách, inspirace a oborové znalosti se hledaly zdlouhavě po knihovnách a archivech. Na veletrzích a hračkářských přehlídkách bylo možné setkat se s legendami české hračkářské školy a s odborníky, kteří hračkářské práci zasvětili celý život. Většinu svého nočního času jsem věnovala sebevzdělávání, protože tato práce pro děti mi přišla smysluplná a zároveň zábavná. Nechť jsou vám sdílené zkušenosti ku prospěchu! 


>> Jak pracovat s inspirací, byste nezůstali u kopírování?
Přečtěte si povídání o tom, jak nakládat s inspiračními zdroji a najít si svou vlastní cestu.