Totemová panenka - KURZ

září / říjen 2022
Kurz ruční výšivky ve sdílené šicí dílně Pokoj č.10 v Praze na Letné.

  • Momentálně nedostupné
950 Kč / ks
Kategorie: KURZY
 

Ve sdílené šicí dílně Pokoj č.10 v Praze na Letné se můžeme sejít nad totemovými panenkami a jednu si vyšít z volné ruky. Kolem stolů se nás vejde maximálně 10, tak kdo máte zájem, neváhejte.

Co je náplní kurzu?

Přivezu již našité lněné korpusy v různých barevných variantách a tvarech, abychom si pro začátek ušetřili čas s jejich výrobou a mohli se věnovat pouze výšivce. V rozsahu 3 hodin budeme tělo panenky zdobit stehy ruční výšivky. Ukážu vám, jakým způsobem lze plochu zaplnit, takže jste-li začátečník, nemusíte mít obavy, že to nezvládnete.

K dispozici budou příze, materiál a šicí náčiní. Máte-li doma své oblíbené nůžtičky na odstřihávání nití, můžete si je přivézt. Jinak ale bude vše na místě v dostatečném množství.

Dohlížet na nás bude velký Duch lesa, tak přijďte. 

 

Místo konání:

Havanská ulice čp.10
Praha Letná - mezi Letenským náměstím a Stromovkou

Pokoj č.10 je zavedená šicí dílna a já jej s velkou radostí využiju i k dalším navazujícím kurzům, které chystám na podzim. Sledujte mě, ať vám neuniknou.

 

Způsob úhrady a storno:

Po zaplacení kurzu je vaše účast považovaná za závaznou a platba je nevratná. Prosím, rozmyslete si proto svou účast. Za přípravou kurzu je skryto mnoho mého času, kterého si vážím a nemohu ho nechat jen tak propadnout. Navíc je spojena s mou cestou přes půl republiky. Cenu jsem stlačila na nejnižší možnou míru, aby nebyla překážkou pro zájemce.

Pokud se z nějakých závažných důvodů nemůžete na zaplacený kurz dostavit, můžete poslat náhradu. Případně pište, určitě vymyslíme řešení schůdné pro obě strany. Děkuji za vaši důvěru.

 

tt3

tt2

tt1

 

Ruční výšivka je ohromně relaxační technika. Pomalu se kladou stehy vedle sebe, člověk si u toho může rozjímat, poslouchat příběhy nebo si v klidu popovídat. Zkrátka skvělá terapie.

IMG_0966

tt6

 

Inspirovaly mne archeologické nálezy drobných sošek.


tt4

FB_IMG_1659195784446