Výstavy

Kafrárna (2017)

Kafrárna v České Kamenici je útulná stylová kavárna a pivnice v jednom a Břichopasovi poskytla krásné zázemí pro mé přátele z lesa a vyšívané obrázky. 

kaf2

Klíčení (2010) 

Na Trienále současné české ilustrační tvorby v GVU Havlíčkův Brod v roce 2010 jsem měla možnost vystavit svou vyšívanou knížku Klíčení. Jde o volný příběh malého medvěda, který na začátku jara vytahuje čumák z pelíšku a cestou z podzemí se dere na světlo, kde vše pomalu raší a jaro krásně voní.

Knížka je bohatě vyšívaná, má různé průhledy, kterými zvířátka prolézají. Výšivka plní funkci haptického zážitku, jsou použity různé textilní materiály a korálky. Součástí knížky jsou vyšívaná zvířátka s různými povrchy a housenka z úpletu. Více detailů ZDE.

V roce 2012 se kniha úspěšně probojovala také do finále mezinárodní soutěže ART BOOK WANTED, kterou pořádá EDITION LIDU, mezinárodní vydavatelství, zaměřující se na krásné knihy, originální kousky, zajímavé nápady.

klíčení-1 

ŠAPITÓ 2002 - 2014

V roce 2002 jsem spolu s manželem založila značku Šapitó, které mělo za cíl navrhnovat a vyrábět své vlastní hračky pro malé děti. Prvních 7 let jsme se věnovali také prodejně-výstavní činnosti. Na výstavy jsem navrhovala aranžmá a vyráběla hračky pouze pro tyto účely - didaktické hračky, dekorace ad.

2009   Hračkobraní, zámek v Kamenici nad Lipou
2008   Hračkobraní, zámek v Kamenici nad Lipou

 

vystava


2006   výstava v galerii Ve věži v Blansku
2005   výstava "Skoro jako v cirkuse" - galerie U kouzelné rybičky v Čes.Budějovicích
2005   17. veletrh hraček v PVA Praze-Letňanech
2004   16. veletrh hraček v PVA Praze-Letňanech
2003   výstava "Skoro jako na jarmarku" - výstavní síň MCDO Hejnice
2003   mezinárodní festival Global Village v Dubai, Spojené Arabské emiráty

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.