Výstavy

Kafrárna (2017)

Kafrárna v České Kamenici je útulná stylová kavárna a pivnice v jednom a Břichopasovi poskytla krásné zázemí pro mé přátele z lesa a vyšívané obrázky. 

 
 
 plakát-kafrarna_m
 
 

Klíčení (2010) 

Na Trienále současné české ilustrační tvorby v GVU Havlíčkův Brod v roce 2010 jsem měla možnost vystavit svou vyšívanou knížku Klíčení. Jde o volný příběh malého medvěda, který na začátku jara vytahuje čumák z pelíšku a cestou z podzemí se dere na světlo, kde vše pomalu raší a jaro krásně voní.

Knížka je bohatě vyšívaná, má různé průhledy, kterými zvířátka prolézají. Výšivka plní funkci haptického zážitku, jsou použity různé textilní materiály a korálky. Součástí knížky jsou vyšívaná zvířátka s různými povrchy a housenka z úpletu. Více detailů ZDE.

V roce 2012 se kniha úspěšně probojovala také do finále mezinárodní soutěže ART BOOK WANTED, kterou pořádá EDITION LIDU, mezinárodní vydavatelství, zaměřující se na krásné knihy, originální kousky, zajímavé nápady.

 

 

 

 

ŠAPITÓ 2002 - 2014

V roce 2002 jsem spolu s manželem založila značku Šapitó, které mělo za cíl navrhnovat a vyrábět své vlastní hračky pro malé děti. Prvních 7 let jsme se věnovali také prodejně-výstavní činnosti. Na výstavy jsem navrhovala aranžmá a vyráběla hračky pouze pro tyto účely - didaktické hračky, dekorace ad.

2009   Hračkobraní, zámek v Kamenici nad Lipou
2008   Hračkobraní, zámek v Kamenici nad Lipou

 

vystava


2006   výstava v galerii Ve věži v Blansku
2005   výstava "Skoro jako v cirkuse" - galerie U kouzelné rybičky v Čes.Budějovicích
2005   17. veletrh hraček v PVA Praze-Letňanech
2004   16. veletrh hraček v PVA Praze-Letňanech
2003   výstava "Skoro jako na jarmarku" - výstavní síň MCDO Hejnice
2003   mezinárodní festival Global Village v Dubai, Spojené Arabské emiráty