Údržba hraček

Hračky jsou vypracované s maximální péčí a s ohledem na malé děti, tzn. že nemají všité žádné nebezpečné díly a detaily jsou vytvořené jemně plastickou výšivkou (strojovou nebo ruční). Při výrobě hraček jsou zúročeny mé mnohaleté zkušenosti z oboru vývoje a tvorby textilních hraček.

Hračky jsou šité ze 100% bavlny české výroby. Od roku 2017 používám také heboučké minky a dvojitou gázovinu, které se s oblibou používají na doplňky a oděvy pro děti miminkovského a batolecího věku.

IMG_5388 IMG_5384

Hračky jsou z rubu podšité vlizelínem, aby neprolézalo vlákno.

Vnitřní výplň tvoří duté silanizované vlákno (100% polyester), které praním neztrácí své nadýchané vlastnosti.

IMG_4793 

Všechny hračky jsou dobře pratelné, v případě potřeby vydrží i náročné praní na 60°C. Pro běžné praní postačí teplota 30-40°C pokud není uvedeno jinak, pro děti silně alergické doporučuji běžný způsob zamrazení hračky v mrazáku.

První praní doporučuji v ruce v teplé lázni, aby se barvy i materiál ustálily, poté v pračce na krátký program max.40°C.

IMG_9567 

Upozornění:

Bavlněné plátno není syntetika a po několika praní nebo nešetrném používání může povrch doznat změny (seprání látky, drobné nopky na tkanině apod.). Na tyto změny NEPOSKYTUJI záruky a není možné hračku reklamovat. Jde o vlastnost materiálu, kterou neovlivním. Děkuji za pochopení.

 

Veškeré vyšívané detaily jsou mé vlastní výroby, vzory hraček a výšivek jsou registrovány. Nekopírujte.