Panenka Frida

Mexická malířka Frida Kahlo jako panenka pro malé i velké umělkyně. Panenka je vhodná pro děti od 18 měsíců.

  • skladem
850 Kč / ks
Kategorie: Panenky
Záruka: 2 roky
 

Panenky s výšivkou jsou navrženy jako první panenka... tedy panenka vhodná pro malé batolecí holčičky. Nemá všité žádné nebezpečné díly a šaty ji zdobí luxusní jemně plastická výšivka.

Pohnutý osud i nevšední vizáž mexické malířky Fridy Kahlo nenechá nikoho bez povšimnutí. Pro malé holčičky jsem navrhla měkkou panenku v pestrých šatech a bohatou výšivkou, parafrázující Fridiny oblíbené květy a ptáky.

IMG_3122


A až vám dcerka odroste z batolecího věku, můžete panence pořídit šaty a oblečky a dítěti dopřát další zábavu. Nebo ji můžete sama oblečky našít z vlastních zásob látek. Střihy jsou v nabídce zde.

IMG_7788

IMG_2417


Panenka je šitá ze 100% bavlny české výroby, je měkce plněná antialergenním dutým vláknem (100% polyester), celé tělo je navíc podšité vlizelínem, aby neprolézalo vlákno. Obličej a květiny jsou vytvořené kvalitní strojovou výšivkou, kterou jsem navrhla podle motivů z Fridiných obrazů.
 
První praní doporučuji v ruce v teplé lázni, lehce vyždímat a nechat proschnout. V pračce max. na 30°C na krátký program.

Rozměry: výška 35 cm

Hračky jsou certifikované a vhodné pro děti do 3 let. 

Standardně je panenka balená v organzovém pytlíku. Mohu vám ji zabalit do >> dárkové krabice s okénkem.

organza panenka

IMG_5985

 

Další motivy s Fridou najdete ve VYŠÍVANÉM BUTIKU.

frida střapec6

hamsa tyrkys

srdce frida 2