Svatební knížka

Originální dárek pro svatebčany, který nezůstane po obřadu schovaný na půdě. Měkká knížka s panenkami poslouží dětem budoucích rodičů ke hraní.

  • skladem
3 150 Kč / ks
Kategorie: TEXTILNÍ KNÍŽKA se jménem
 

Nevíte, jak svatebčanům předat finanční dárek? Peníze můžete zabalit do měkoučké knížky, se kterou si později pohrají potomci novomanželů. Úvodní strana je doplněná výšivkou se jmény svatebčanů a dnem slavnosti. Knížka tak uchová na celý život tento slavnostní okamžik, navíc poslouží další generaci potomků. Nápis, který chcete vyšít na úvodní cedulku, stačí napsat do poznámky objednávky.

 

svatba12


Tato knížka nabízí spoustu hravých aktivit pro malé děti. Součástí knížky jsou 2 panenky. Nejsou to ale ledajaké panenky, je to nevěsta a ženich. Pro děti novopečených rodičů budou mít tyto panenky mnohem větší cenu, jsou to totiž máma a táta, kteří spolu spokojeně žijí v domečku.

svatba11

 

Knížka je celkově koncipovaná jako otevírací domeček, má dvě ucha, za které se dobře drží a uvazuje se na tkalouny. Celá je podšitá vrstvou rouna, takže je příjemně měkoučká a v nouzi může posloužit jako malý polštářek. Domeček má velkou skříň na suchý zip, kam se mohou uschovat nejen šaty, ale i další oblíbené drobnosti dítěte. Panenky stačí uložit do postýlek a může se s celým domečkem vyrazit na výlet!

svatba20

 

Nevěsta má oblékací šatečky ušité z krásného bílého mušelínu s drobnými vetkanými nopky a dají se jednoduše zapnout na suchý zip. Panáček má motýlka napevno přišitého k tělíčku.


svatba16


svatba18


Na zadní straně knížky je našité srdíčko s kapsou, kam se mohou schovat peníze jako dar svatebčanům. Dítě si pak do nich může schovávat jiné drobnosti.

svatba21 

 

Materiál:
Vrchní desky jsou z krásné bavlněné madeiry (celoplošně vyšívaný dekor květin), ostatní látky jsou 100% bavlna (plátno, popelín, mušelín), krajka z jemného tylu, bambulky polyester. Výplň knížky tvoří rouno (polyesterová střiž), panenky jsou plněné antialergenním dutým vláknem.

 

Údržba:
Obě panenky se dají pohodlně prát v pračce na krátký program 30°C. Knížku doporučuji prát v ruce, opatrně vyždímat, nechat proschnout a pokud žehlit, tak pouze s napařováním a moc na žehličku netlačit, aby se rouno neslehlo. Srdíčko na zadní straně nežehlit !! (krajka i bambulky jsou polyester).

 

Knížka je vyrobená maximálně pečlivě, není použitý filc, ale každý díl je poctivě ušitý z bavlny a pracně podšitý, aby vydržely dětské neposedné hraní i údržbu. Při navrhování této knížky jsem zúročila své bohaté zkušenosti z tvorby textilních knížek, z nichž některé byly oceněné jako Správná hračka


svatba knížka