Měsíčník - umělecká panenka

Co dělá Pan Měsíc, když má na nebi dlouhou chvíli? Skáče přes švihadlo.

9 900 Kč / ks
skladem

„Dvě věci naplňují mysl vždy novým a rostoucím obdivem a úctou, čím častěji se jimi zabývá: hvězdné nebe nade mnou a mravní zákon ve mně.“ 
(Immanuel Kant, Kritika praktického rozumu)

 

IMG_6636


Jak vyšít myšlenky? Jsou jako hvězdy? Koláče modravých barev budí dojem tetelivého pohybu. Pan Měsíčník si na nebi krátí dlouhou chvíli rozmarným pohopsáváním. Stříbrné švihadlo mu vlaje pod nohama a bílou hřívu mu pročesává noční vánek. Noc není nikdy smutná ani prázdná.

měsíčník2

 

Pozvedněte svůj zrak ke hvězdám a nechte se inspirovat nekonečností. Pan Měsíčník vám k tomu dodá kus hravosti.


IMG_6640


Pan Měsíčník je ušitý z recyklované bílé bavlny s madeirovou výšivkou a měkkého mušelínu a napevno plněný dutým vláknem. Vlasy jsou vytvořené z umělé kožešinky jasně bílé barvy. Tělo panenky je bohatě vyšívané motivy kruhů a doplněné drobnými skleněnými korálky. Švihadlo ze stříbrné šňůrky je namotané na jemném drátku a dá se jím v půlkruhu hýbat, neboť ručky Měsíčníkovy jsou přišité na kloub. 


Hlava je vyrobená z panenkářské hmoty paperclay, poté zbroušená, namalována akrylovými barvami a povrchově ošetřená bezbarvým matným lakem.

Pan Měsíčník se rád uvelebí na nejútulnějším místě ve vašem domově, slušel by mu i umný hluboký prosklenný rám či škatulka.

Výška cca 40 cm

 

Jde o dekorativní panenku, nevhodné pro malé děti!


Pan Měsíčník je vybavený certifikátem pravosti a dárkově zabalen.

krabička panenky2

 

Zpět do obchodu