VÝŠIVKA NA PŘÁNÍ

Chybí vám v mé nabídce jiné vyšívané motivy? Chtěli byste obdarovat někoho milého nebo známého motivem, vyjadřujícím třeba jeho jméno, vlastnost nebo zálibu?

Napište mi, ráda vám navrhnu v mém výtvarném stylu něžný originál. Cena se odvíjí od časové náročnosti a složitosti motivu.
Hodinová sazba je 400,-Kč, v této ceně jsou zahrnuté práce v grafickém programu (kresba a křivkování) a pak práce ve vyšívacím programu (převedení kresby do výšivky a její úprava). Čas se odvíjí od náročnosti motivu, ale u jednodušších motivů se obvykle do této hodiny vejdu. 

Ukázky výšivek na přání.

Narodilo se vašim přátelům Vrabcům miminko? Můžete jej obdarovat originálním hnízdečkem.

hnizdo vrabec 2

 

Je váš manžel milovník opičí těžké váhy? Neváhejte a pořiďte mu stylovou zástěru.

gorila 2

 

Nebo se vám jednoduše líbí mé hotové motivy, ale chtěly byste je na jiném produktu a třeba i se jménem? Zde je ukázka květiny s beruškou, která je standardně vyšitá na panence, ale na přání jsem ji přenesla na deku s polštářkem a doplnila jménem obdarované holčičky. 

nana Karkulka

 

FIREMNÍ DÁREK 

Ráda vám na míru navrhnu výšivku pro vaše firemní účely. Můžete tak využít mé produkty k propagaci vlastní značky. Pokud nenajdete v mé nabídce produktů ten správný, napište mi, zkusím vám navrhnout jiný. Nebo odchází-li kolegyně na mateřskou dovolenou, dárek nebo hračka s věnováním je skvělým řešením. Nabízím vysokou kvalitu zpracování i rychlou dobu dodání. 

Logo lze vyšít na ryze praktické dárky: kosmetické taštičky, mincovky, nákupní tašky, zrcátka, zástěry, prostírání aj. Kontaktujte mne na emailu info@brodita.cz

to

repaint

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.