Anděl - kreativní sada

Ušít tohoto andělíčka zvládne i začátečník. Látky, ušité polotovary, výplň, vše v jedné krabičce, nic nemusíte dokupovat.

  • Momentálně nedostupné
550 Kč / ks
Kategorie: UŠIJ SI HRAČKU
Záruka: 2 roky
 

Ušijte svým dětem andělského průvodce. Nebo nechte starší děti ušít si ho sami. Sada je uzpůsobená pro úplné začátečníky.

anděl5


Střihy jsou upravené pro věk 10-13 let, panenku ocení ale i jejich rodiče či prarodiče, kteří by chtěli svým dětem andělíčka sami ušít. Nebo pro spíš sebe? :) 
Hračka obsahuje mnoho drobných dílů, není určená pro malé děti.

Panenka má akorátní velikost, aby se dobře šila a aby nebyla zbytečně velká. Vysoká je 28 cm.

IMG_7900 


Ruce a nohy jsou PŘEDEŠITÉ
, což je velký BONUS: díly jsou totiž drobné a dětem by se hůře šily, zvláště obloučky. Stačí tedy jen vystřihnout a vyplnit vláknem a budou přímo perfektní. K obrácení takto drobných dílů mám v přiloženém návodu jednu speciální VYCHYTÁVKU

IMG_7905

IMG_7925


Sada obsahuje:

  • látky s výšivkou
  • předešité ruce a nohy
  • duté vlákno na výplň panenky
  • křídla s výšivkou
  • bavlněnou krajku
  • kovovou rolničku
  • vrstvenou nabíranou krajku na sukni
  • návod tištěný na A4


BONUS
- podrobný FOTO NÁVOD v pdf formátu. Jde o elektronický soubor, který zašlu na váš email. Velikost 4MB a rozsah 11 stran.

anděl ebook_m2

Panenku lze šít na obyčejném domácím šicím stroji, ale vzhledem k tomu, že jsou ruce a nohy předešité, zvládne se ušít i v ruce.

anděl6


Křidélka
jsou vyšitá na krásném sametově hebkém supersemiši a já jsem je pro vás komplet ušila. Stačí, když je hotové panence přišijete doprostřed zad. Nebo si můžete nechat panenku jako baletku a křidélka navléknout na nit a zavěsit jako dekoraci.

IMG_7992

IMG_7994


>> důležitá video MINUTA, která vám usnadní ŠITÍ a OBRÁCENÍ z rubu na líc:


Baleno v dárkové krabičce.

IMG_8114


Panenku můžete dozdobit podle svého vkusu i ze svých domácích zásob. Ponechte dětem volnost a uvidíte, jak si šití budou užívat! Ověřeno :)


Tento andělíček vznikl jako další varianta velmi oblíbené kolekce monster panenek.

IMG_7305
 

Sadu jsem pilovala velmi dlouho a opakovaně ji testovaly děti v kreativní dílně >> KRASOHLED. Dívky různého věku, které šily a tvořily pod dohledem Pavly Petrnouškové, mi pomohly vychytat spoustu technických much (např. velikost panenky) a hlavně předat cennou inspiraci k dotváření panenky. Holky, děkuji!

monster šití3 monster šití1