Bytost na přání

Věřím, že každé místo má svého ducha. Staří Římané jej nazývali genius loci a představovali si ho jako ducha, který ochraňuje určité místo. Přeneseně to je duch místa, které nás inspiruje. A já vám ráda jednoho vytvořím na míru. 

Vyšívané bytosti, pokrytí mnoha stehy přízí a starožitných vzpomínek, vnesou do vašeho domova kousek zastavení v uspěchaném světě

Ráda při práci používám starožitné krajky a drobnosti z bleších trhů, kde se najdou malé poklady. A ty s vášní pro detail vtisknu do těla bytosti.

 

 JAK PRÁCE NA ZAKÁZKU PROBÍHÁ ? 

1. SKICA

Na základě Vašich podkladů navrhnu řešení, velikost, barevnost. Při skicování si udělám lepší představu o technické, časové a finanční náročnosti. Pokud se Vám bude líbit, následuje další krok.

2. ZÁLOHA 

Zakázková práce je časově velmi náročná, zahrnuje mnoho hodin zkoušení, navíc si obvykle nevystačím s materiálem, který mám skladem a je nutné vhodné textilie nebo doplňky hledat jinde. Využívám bleších trhů, starožitnictví, second handů. Některé nápady vzniknou spontánně a rychle, některé budou potřebovat čas uzrát. 

Po odsouhlasení částky, termínu a způsobu dodání vystavím zálohovou fakturu, která činí 50% ceny. Do práce se pouštím až po úhradě zálohy.

Průběh práce si vždy dokumentuji a fotky z procesu Vám také zašlu k nahlédnutí.

3. DOKONČENÍ DÍLA

Hotové dílo řádně nafotím pro Vás i pro svůj archiv. Vystavím Vám fakturu a po její úhradě dílo pečlivě zabalím a odešlu domluveným způsobem. U velkých a dražších věcí je možné domluvit osobní odvoz.

 

 Jak může bytost vypadat? 

Bytost může mít podobu anděla, lesního ducha, víly, bůžka, noční můrky, zvířete, totemu, amuletu. Může být stojící nebo závěsná. Záleží na Vás. Podrobnosti najdete u každé varianty. 

Máte-li zájem, neváhejte mne kontaktovat : info@brodita.cz 

Bytost / menší
10 000 Kč / ks
 
Detail
Bytost / střední
30 000 Kč / ks
 
Detail
Bytost / velká
50 000 Kč / ks
 
Detail
3 položek celkem
Zpět do obchodu