Doprava a platba

Doprava na území ČR

Objednávky se snažím odesílat co nejdříve po uhrazení kupujícím, nejdéle do 5 pracovních dnů. O stavu objednávky kupujícího průběžně upozorňuji automatizovanými emaily - přijetí objednávky, uhrazení a příprava k odeslání a také expedici zásilky.
Pokud spěcháte, napište mi prosím.

ZÁSILKOVNA

Cena za balík nebo bublinkovou obálku bez ohledu na cenu zásilky je 75,-Kč

Zboží vozím cca 3x týdně do pobočky Zásilkovny v Novém Boru, tzn. že doba dodání je max. 5 pracovních dnů od úhrady objednávky.

 

ČESKÁ POŠTA

V nabídce jsou doporučené dopisy malé i velké, cenově odlišené objemností obsahu. Dále doporučený balík nebo balík do ruky obvykle s doručením do druhého dne.

DOPORUČENÉ PSANÍ MALÉ A4

Cena služby je 55,-Kč. Doba dodání cca 1-3 dny.
Platí pouze pro malé ploché věci jako např. peněženky, které lze zabalit do bublinkové obálky velikosti A4. 


DOPORUČENÉ PSANÍ OBÁLKA A3

Cena služby je 75,-Kč. Doba dodání cca 1-3 dny.
Určeno pro malé hračky (Mrňousci), 1-2 kusy. 


DOPORUČENÉ PSANÍ VELKÁ OBÁLKA

Cena služby je 80,-Kč. Doba dodání cca 1-3 dny.
Do velké bublinkové obálky se vejdou 2-3 Mrňousci, není možné zabalit do ní větší hračku (medvídka, panenku), Česká pošta už objemnější obálku jako doporučené psaní nepřijme a odesílá ji automaticky jako doporučený balík.


DOPORUČENÝ BALÍK

Cena služby je 120,-Kč Doba dodání 1-5 dnů.
Pozor, balík je pojištěný pouze do hodnoty 880,-Kč! Při případné ztrátě zásilky ČP garantuje vrácení ceny pouze v hodnotě 880,-Kč bez ohledu na ceně zboží  uvnitř balíku. Proto objednáváte-li zboží ve vyšší celkové ceně, je lepší využít služby balík do ruky. Za případnou finanční ztrátu nezodpovídám.


BALÍK DO RUKY

Cena služby je 135,-Kč. Doručení obvykle do druhého dne.
Pohyb balíku můžete sledovat online:
https://www.postaonline.cz/trackandtrace/

Osobní odběr běžně nenabízím. Velmi často musím měnit svůj časový harmonogram (nemoci dětí, pracovní povinnosti ad.) a další nečekané úpravy času byly pro mne provázeny stresem. Děkuji za pochopení.

 

ZPŮSOB PLATBY

Umožňuji bezhotovostní platbu bankovním převodem. Účet mám u Fio banky, záleží na rychlosti transferu mezi bankami, obvykle proběhne do 2 dnů, nejdéle 4 dny, v rámci Fio banky proběhne vpodstatě obratem. Po přijetí platby na účet odesílám email o dalším stavu objednávky.

Bankovní převod je zdarma.

Číslo účtu: 2600974537 / 2010

IBAN
CZ6720100000002600974537
BIC
FIOBCZPPXXX

 

Nově můžete využít platební bránu ThePay pro tyto banky:

tha pay m