Novinka

Frida - ŠICÍ SADA

Neohodnoceno

Ušijte si oblékací panenku Fridu. Svou, jedinečnou.

  • skladem
890 Kč / ks
Kategorie: Hračky s výšivkou
 

Životní osud a talent mexické malířky Fridy Kahlo neustále inspiruje. Nechte se vnést do její krásy a síly a ušijte si svou vlastní průvodkyni.

baner dělený

 

Sada je určená pro mírně pokročilé, v balíčku najdete kromě látek s výšivkami a dalšího materiálu střihy a tištěný pracovní postup a je tedy potřeba mít už se šitím základní zkušenosti. Radost z hotové panenky pak ale nebude ničím měřitelná :)


IMG_1307

 

Co sada obsahuje ?

  • materiál na ušití jedné panenky Fridy - panel s výšivkou těla a hlavičky
  • látky na nohy s rozkreslenými střihy
  • ruce panenky jsou předešité - tvary jsou totiž úzké a tak jsem je nechala ušít na mé profi vyšívačce. Obrys je tak dokonale čistý a hodně vám usnadní práci
  • v balíčku obdržíte také látky na sukni a halenku, zároveň k nim střihy na A4, podle kterých si můžete našít spoustu dalších oblečků ze svých nasyslených pokladů
  • galanterní doplňky - růžičky, saténovou šňůrku na cop, suchý zip na halenku, gumu na sukni, krajku
  • na email vám pošlu e-book postup šití v pdf formátu


Střihy můžete použít opakovaně a našít Fridě šaty v různých barevných variantách.

Panenka má nohy a ruce hýbací.

Rozměry: výška panenky 38 cm

 

Nalaďte se na mexickou vlnu, spojte lásku k umění s tvořivostí svých rukou. Dopřejte si hezký zážitek a proměňte se na chvíli ve Fridu.

IMG_1370 


IMG_1371


Na těle Fridy je vyšitý motiv polámaného sloupu, který Frida zvěčnila na jednom svém obraze. Sloup představuje její těžce zkoušenou páteř, nechybí trnové snítky a oblíbené květiny. Kolem krku je vyšitý černý pták z jejího slavného obrazu s trnovým náhrdelníkem.


IMG_1376

IMG_1379


frida autoportrét

 

A co vaše děti? Milují taky Fridu? Pro ně tu mám speciální šicí krabičku a panenku ušitou z ní už pak nedají z ruky! A budete spolu ladit.

IMG_0526

 

Fridě můžete přímo propadnout! Jako já :)


IMG_6578