Dušinka / kurz

Netradiční tvoření.

Podrobnosti čtěte níže.900 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Dušinka, Pindruše nebo Barbucha?

Přijďte si vyrobit svou vlastní roztomilou bytůstku. 

 

IMG_1522

 

Jak bude kurz probíhat?

Na začátku dostanete hotovou nebarvenou hlavičku z paperclay. Hmota schne bohužel dlouho a kdybyste si ji chtěli sami vymodelovat, nestihly byste bytost dokončit, proto pro vás hlavičku nachystám předem, vy si ji na kurzu pomalujete barvami podle svého stylu. Pak už se bude tvořit o 106. Není potřeba umět šít na stroji, vše se na této bytůstce tvoří ručním šitím.

 

01222D1C-9D59-4CFB-96AA-04FFA932A0C7

IMG_7097


Veškerý materiál je k dispozici: drátky, bavlněná a lněná plátna, chlupatinky, krajky, peříčka, drobná galanterie, bavlnky, flitry apod. 

Skleněný poklop není v ceně kurzu, ale můžete si ho na místě koupit (130,-Kč).

Domů si odnesete hotovou Dušinku.

 

IMG_7306

IMG_7327cb

IMG_1581

IMG_1599


V dílně je možné si uvařit čaj nebo kávu.

IMG_0885

 

Storno podmínky:

Pokud se z nějakého důvodu nemůžete dostavit a dáte mi vědět minimálně týden (7 dní) před termínem, vrátím Vám celou částku. Pokud později, částka je nevratná. Na kurz můžete místo sebe poslat někoho jiného a posléze se s ním finančně vyrovnat. S přípravou kurzu mám značné časové investice, děkuji za pochopení.

 

Adresa konání: ulice Osvobození 876, Kamenický Šenov (naproti muzea skla a s výhledem na kostel)

 

Kamenický Šenov je malé městečko v severních Čechách, kterému se na přelomu 19. a 20.století říkalo Malá Paříž. Z té už tedy skoro nic nezbylo, leč stále tu jsou stopy po silné tradici sklářů. Nejstarší sklářská škola na světě je kousek od Baťova. Ve směru na Nový Bor je slavná Panská skála, pod kterou se schovávala Pyšná princezna.

V Šenově stylovou restauraci nenajdete, ovšem v blízkém Novém Boru můžete zajet třeba do Hutě, kde můžete přímo od stolu sledovat místní skláře. Nebo zajet kousek dál do Ajeto v Lindavě, kde je také možnost stylového občerstvení.

mapa1

Zpět do obchodu