SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Sdílená radost je dvojnásobná radost!

Děkuji za krásné fotky vašich dětí s hračkami od Brodity i za všechny zprávy, na které si uděláte čas... Je to pro mne velká radost a ocenění. 
P.S. Fota můžete posílat na email info@brodita.cz

reference brodita1

a1

a7

a5

a6

a2


K některým hračkám děti přilnou v útlém dětství a zůstávají jim věrní i mnohem později:)

a3

karolínka2

Dobrý den, paní Marie,
už několik týdnů přemýšlím, zda Vám jen tak napsat email, ale Vaše práce, Váš osobní příběh, Vaše odhodlání a síla jít si za svými sny, plnit si je vlastní prací, svou vůlí, jsou pro mne tak silné, že jsem Vám prostě chtěla vyjádřit můj velký obdiv. Moc Vám fandím, aby se Vám to všechno povedlo a dílo se dařilo!
S přáním pěkných dnů,
Jana P. 

foto 3 foto 31

Malá Bibi mi poslala krásný dopis s obrázky svého oblíbeného králíčka, kterého jsem šila ještě pod původní značkou Břichopas. To, s jakou péčí se o mazlíka starala, mě dojalo. 

"Julián se má dobře, už vyměnil bílý zimní kožíšek za letní šedý. Má dvě postýlky a dvoje povlečení...Beru ho na školní výlety a pouštím na volno na chatě. Je s ním sranda...jezdíme spolu na kroužky, nejraději má akordeon."

No, Juliáne, takovou skvělou kamarádku ti upřímně přeji!

 

Mé hračky se staly součástí stálé zážitkové výstavy ve Sladovně v Písku Hnízdo ilustrace a malí návštěvníci si s nimi mohou pohrát. Výstava byla zahájena v roce 2018 a ještě dnes mi občas chodí krásné reakce spokojených rodičů.

sladovna

 

Zpět do obchodu