Malý čaroděj / kurz

1 + 1 zdarma

Kurz pro rodiče s dětmi.

9:30h - 14:00h

1 500 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Workshop je určen pro rodiče s dětmi.

 

Součástí je hotová panenka čaroděje (abychom se nezdržovali zdlouhavým a pro děti náročným šitím) a veškerý materiál k tvoření.

Bude se nejen šít, ale také malovat, stříhat, lepit, skládat. 

 

Domů si odnesete čaroděje v plné polní: s pláštěm, kloboukem, cestovním kufrem, kouzelnou sovou a hůlkou, nebude chybět ani lahvička na lektvary a létající koště. No kdo by v podvečer magické svatojakubské noci odolal?

 

IMG_4419

 

IMG_4418_1

 

Storno podmínky:

Pokud se z nějakého důvodu nemůžete dostavit a dáte mi vědět minimálně týden (7 dní) před termínem, vrátím Vám celou částku. Pokud později, částka je nevratná. Na kurz můžete místo sebe poslat někoho jiného a posléze se s ním finančně vyrovnat. S přípravou kurzu mám značné časové investice, děkuji za pochopení.

 

Adresa konání: ulice Osvobození 876, Kamenický Šenov (naproti muzea skla) 

 

Kamenický Šenov je malé městečko v severních Čechách, kterému se na přelomu 19. a 20.století říkalo Malá Paříž. Z té už tedy skoro nic nezbylo, leč stále tu jsou stopy po silné tradici sklářů. Nejstarší sklářská škola na světě je kousek od Baťova.

Ve směru na Nový Bor je slavná Panská skála, pod kterou se schovávala Pyšná princezna. V Šenově stylovou restauraci nenajdete, ovšem v blízkém Novém Boru můžete zajet třeba do Hutě, kde můžete přímo od stolu sledovat místní skláře. Nebo zajet kousek dál do Ajeto v Lindavě, kde je také možnost občerstvení.

mapa1

 

Zpět do obchodu