Z hlubin moře

Miluji korály! 

A korále...

4 500 Kč / ks
skladem

Hluboko pod hladinou, skryté našim očím, se odvíjí život jak z Tisíce a jedné noci. Mezi pestrými korály a třpytivými odlesky tančí svůj půvabný tanec hejna mořských kobylek, ozdoby na krku cinkají a moře šumí své moudré písně.


Luxusní mořská kobylka v lehce orientálním střihu je šitá v kombinaci lnu nachové barvy a vínového sametu, který dodává koníčkovi hebkost a ušlechtilost. Dolní část těla je bohatě zdobená ruční výšivkou, parafrázující pestrobarevné podmořské korály. Doplněno tyrkysovými a rudými flitry. Na tmavém podkladu výšivka tajemně září jako korály v hlubinách moře.

IMG_1720


Krk zdobí drobné umělé růžičky, které jsem rozebrala, plast odstranila a využila jen okvětní lístky. Přišité jsou pomocí perličky, uschované v každém květu. Na hlavě má kobylka čepičku z vínového saténu, zdobenou tyrkysovými flitry a kroucenou portou.

IMG_1686

IMG_1737


Tělo koníka je pevně plněno dutým vláknem. 

Koníček je vysoký 48 cm.
 

IMG_1734 


K hračce obdržíte certifikát, potvrzující, že jde o autorské dílo, vyrobené pouze v tomto jednom originálu. 

Při šití a vyšívání této mořské bytosti jsem stihla poslechnout 10 dílů Čarostřelce, 2 příběhy se Sherlockem Holmesem a 3 příběhy s milovaným Herculem Poirotem. Toliko k časové pracnosti koníka. 

Údržba: Pokud se koník ušpiní nebo hodně zapráší, je možné ho VELMI opatrně vyprat v ruce. Doporučuji napustit umyvadlo teplou vodou a jemným mýdlem nečistoty nebo prach vyprat. Nepoužívejte žádné kartáče, mohly by se potrhat nitě s korálky a pocuchat vyšívací příze. Opatrně pak tělíčko v ruce promnout, neždímat kroucením !! a nechat proschnout. Během schnutí koníka jemně protáhněte, aby se vlákno uvnitř srovnalo. 

NEPRAT V PRAČCE, NEŽDÍMAT, NESUŠIT V SUŠIČCE, NEŽEHLIT !!

Dárkově baleno.

krabička panenky2

 

Z procesu...

Jméno značky: Brodita
Kategorie: ART & DOLL
Zpět do obchodu